Supíkova domácí stránka

Supík

pohlaví - mužské
poznávací znamení - nápadně často se dívám směrem severozápad...
Co mám rád... ... tady drive bylo napsano co mam a co nemam rad. Protoze ale cas leti a veci se meni a ja chci mit vic soukromi .. tak jsem to smazal...  i kdyz ..kdo hleda :)


Co nemám rád...

E-Mail: martin(zavinac)arms.cz

 

Se šermem jsem začal poměrně pozdě v roce 1998 . Začal jsem u Řádu rytířů Zlatého Draka . Tenkrát zrovna pořádali bitvu "děčínský lev" . Název ve mne vzbuzoval tak trochu romantické myšlenky. Tenkrát se od Řádu oddělila SHŠ Replika a já se rozhodl zůstat u Řádu. V průběhu roku 1999 se bohužel začalo ukazovat že atmosféra uvnitř řádu nenaplňuje mé představy. Prostě řád je tak trošku feudální zřízení. Navíc moje představa o vedení treninků je úplně jiná: nejdřív se naučit šermovat a teprve pak nacvičovat souboje pro případná vystoupení. Proto jsem dne 5.ledna 2000 oznámil odchod z řádu. Od půlky ledna 2000 docházím na tréninky SHŠ Pancharti.

(aktualizace) teď zrovna je rok 2003 a já jsem pořád u SHŠ Pancharti... jsem pořád spokojený a dobře se u šermu bavim :)

(aktualizace) teď zrovna je rok 2007 a SHŠ Pancharti už dva roky nefunguje. Trenuju jen obcas u Černejch Rytířů. Aspoň něco.

(aktualizace) teď zrovna je rok 2009 (leden) a SHŠ Pancharti už 4 roky nefunguje. Trénuju jen občas u Exitus in Dubio. Aspoň něco. Rád bych konečně posílil fyzičku natolik, abych zvládal trénink u J.K. :) . Snažím se být KM , odhodil jsem jedenapůlku a věnuju se jen jednoručce a štítu.. stejně nakonec skončím u dělostřelectva ;)

(aktualizace) teď zrovna je rok 2010 (duben) k Dubii na tréninky nechodím za to chodím buhví od kdy k Malchusu. Prý se bude konat Poustka tak uvidíme jak se panchartí duch pochlapí. Začal jsem shánět hákovnici ;)

(aktualizace) teď zrovna je rok 2015 (srpen) píšťalu mám už hodně dlouho. Chodím stále k Malchusu, ve kterém už není šéfem Babson. Babson letos v únoru zemřel. Nějak na něj pořád myslím jako by tu byl. Loni jsem začal jezdit na tréninky k vikingum do Midgardu. Od letošního Rogaru jsem již členem Midgardu. Tedy jsem nyní členem obou dvou skupin najednou. Hezky se mi to doplňuje Gotika a RS